Dla pierwszych 5 osób, które się do mnie zgłoszą na maila michal@zarabianienasniadanie.pl oferuję całkowicie darmowe 60 minut konsultacji – online przez Skype lub stacjonarnie w Łodzi.

Konsultacje dotyczyć będą:

 • tego, czy Twój pomysł na biznes przyniesie zysk
 • tego, czy jesteś w stanie go zrealizować,
 • oraz, co trzeba zrobić, żeby połączyć pracę etatową z realizacją własnego pomysłu.

A teraz wszystko to, co w umowach kredytowych pisze się drobnym drukiem 🙂

Po co to robię?

Słyszałeś pewnie gdzieś, że nie ma czegoś takiego jak darmowy lunch. I to jest bardzo prawdziwa zasada i sprawdza się ona również w tym przypadku.

Ta akcja jest dla mnie sposobem na badanie rynku. Dzięki rozmowie z Tobą dowiem się bliżej, jakie są potrzeby moich Czytelników. Każda konsultacja zajmie mi około 3 godzin. Na ten czas składa się 1 godzina konsultacji i około dwóch, które przeznaczę na solidne przygotowanie się do niej w oparciu o Twój Personal Canvas. Łącznie dla 5 osób to jest 15 godzin mojego czasu.

Tak przy okazji: napisałem książkę. Jeżeli masz więcej niż 10.000 zł oszczędności, jej przeczytanie Ci się opłaci

Majątek jak skała. Jedyna książka o tym, jak w praktyce ochronić swoje oszczędności przed inflacją. Same konkrety. Bez ściemy

Teraz popatrzmy, co stracę jeżeli tego nie zrobię. Z moich dotychczasowych doświadczeń wynika, że zwykły wpis na blogu zajmuje mi, razem z redakcją i korektą, około 7 godzin. W przypadku wpisu wideo czas ten wynosi około 10 godzin. Wystarczy że zrobię 3 wpisy, które nie będą trafiały w potrzeby moich Czytelników – i stracę, lekko licząc, 21 godzin.

Więc dla mnie taka akcja to jest czysta korzyść. A może przy okazji namówię osoby, które będą zadowolone z konsultacji, na zostawienie mi 5 gwiazdek na Facebooku 🙂

Czy ukradnę Ci Twój pomysł na biznes?

Nie. Nie bój się. Z dwóch powodów:

Nie każdy pomysł na biznes jest dobry. Jak znaleźć właściwy? Zrobiłem o tym krótki kurs PERFEKCYJNY pomysł na biznes.

 • Wiem z praktyki, że pomysł to tylko 10% sukcesu. Na pozostałe 90% składają się osobiste talenty, znajomości i ciężka praca. Twoich talentów i znajomości nie mam, a na dodatkową pracę nie mam czasu.
 • Po prostu nie robię takich rzeczy. Uważam, że długofalowo nie da się w biznesie daleko zajść, nie będąc uczciwym. Dlatego Twojego pomysłu nie użyję do żadnego innego celu niż pomoc Tobie.

Co trzeba zrobić?

Spisać najważniejsze rzeczy, które masz przemyślane o swoim biznesie. Zakładam, że jakiś zarys pomysłu już masz. Jeżeli masz ich kilka, zapisz 2 najlepsze.

Sposobem na kompletne i efektywne rozpisanie na kartce swojego pomysłu jest mój Personal Canvas. Możesz go:

 • wydrukować i pisać długopisem,
 • wydrukować i przyklejać na nim kolorowe karteczki (moja ulubiona metoda)
 • lub wypełnić bezpośrednio w komputerze.

Jeżeli masz dwa pomysły i chcesz się dowiedzieć, który jest lepszy, zapisujesz dwa arkusze. Jeżeli nie wiesz, co wpisać w jakimś polu, zostaw je puste. To nie jest obowiązek!

Następnie prześlij mi gotowy arkusz (lub jego skan lub zdjęcie) na adres michal@zarabianienasniadanie.pl. Pierwsze 5 osób, które prześlą mi wypełniony pomysł, otrzyma 60 minut konsultacji całkowicie za darmo!

 • Berrolia
 • berrolia-luxury
 • berrolia-bezpieczenstwo

A przy okazji... Na tym blogu piszę sporo o zakładaniu firmy. Sam założyłem od zera firmę Berrolia, która robi wypasione samochodowe uchwyty na telefon.

Skąd wziąć arkusz?

Zapisz się poniżej na moją listę mailingową. Po podaniu adresu i kliknięciu „Chcę otrzymać arkusz” sprawdź swoją skrzynkę odbiorczą. Otrzymasz maila z prośbą o potwierdzenie zapisania się. Po kliknięciu potwierdzenia, w kolejnym mailu otrzymasz linki do arkuszy w wersjach:

 • pdf – do wydrukowania i wypełnienia długopisem / ołówkiem / przyklejania karteczek
 • PowerPoint – zautomatyzowany arkusz do wypełnienia w komputerze

 

Teraz ważne: Oferta ważna jest tylko do końca stycznia 2018! Potem arkusze nadal będą dostępne, ale nie będę już oferował darmowych konsultacji. Nie wiem, czy i kiedy taką akcję powtórzę.

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci miłego dnia / wieczoru / nocy 🙂