Działaj tak, żeby inflacja nie zżerała Twoich oszczędności

Majątek jak skała

Jak ochronić swoje pieniądze w niepewnych czasach?

  • Po każdej inwestycji prowadzę Cię krok-po-kroku
  • Obligacje, akcje, waluty, złoto i srebro bulionowe, kryptowaluty, mieszkanie na wynajem, apartamenty wakacyjne, aparthotele
  • Omawiam na przykładach wszystkie zagrożenia: inflację, wojnę, pandemie, komornika, wyjście Polski z UE
Zamów jeszcze dzisiaj!
Masz 20.000 zł na koncie?

W takim razie co roku tracisz 3.580 zł z powodu inflacji!

Nie wkurza cię, że 1 miesiąc w roku pracujesz tylko na rząd?

Nazywam się Michał Mackiewicz. Jestem ekonomistą, profesorem, praktykiem inwestowania i przedsiębiorcą.

Napisałem tę książkę, bo uważam, że każdy powinien mieć możliwość chronienia swoich oszczędności. Inflacja powoduje, że wszystko, na co pracowałeś tyle lat zamienia się w pył. Masz na koncie pieniądze, ale z każdym miesiącem możesz za nie kupić coraz mniej. Nie podoba mi się to!

Inwestuję już od 25 lat i wypracowałem – metodą prób i błędów – sposoby na to, żeby oszczędności nie tylko utrzymywały wartość, ale generowały solidne dochody. Jednak to nie jest kolejna książka typu „u mnie zadziałało, to u Ciebie też zadziała”. Jestem ekonomistą-naukowcem i zadbałem o to, żeby wszystkie te strategie miały poparcie w solidnych badaniach naukowych.

Po przeczytaniu tej książki będziesz w stanie 

Co konkretnie jest w książce?

Zamów jeszcze dzisiaj!

Marek Belka, premier RP, prezes NBP, minister finansów:

Profesor Mackiewicz, chociaż kokieteryjnie stwierdza, że nie jest zawodowym doradcą inwestycyjnym, w rzeczywistości okazuje się być doradca znakomitym – łączącym głęboką wiedzę ekonomiczna z osobistym doświadczeniem.

Ania Zyzik-Mackiewicz, żona autora:

Michał potrafi mówić o ekonomii wokół nas z wdziękiem i zaangażowaniem. Nie daje mi przy tym odczuć, że czegoś próbuje mnie w tym czasie nauczyć. Doświadczam tego od 20 lat. Z całego serca polecam zabrać się z nim w tę podróż po praktycznej ekonomii.

Andrzej Raczko, członek zarządu NBP, minister finansów:

Zanim podejmiemy mniej lub bardziej trafną inwestycję, warto zainwestować w podręcznik, który pokaże nie tylko przyszłe zyski, ale również ryzyka. Książka prof. Mackiewicza jest dobrym przewodnikiem dla finansowego „chomika”.

Rzut oka do środka…
Chcesz przeczytać zanim kupisz?

Wyślę Ci za chwilę na maila całą pierwszą część książki, o której piszę o lokatach, trzymaniu walut, obligacjach i funduszach inwestycyjnych. W tym celu proszę Cię o zapisanie się na mój newsletter:

Ufasz mi i chcesz po prostu zamówić książkę?
Zamów jeszcze dzisiaj!